בי"ס למאמנים

"האדם הוא אינסופי ביכולות שלו, הוא אינו הפנים או אוסף נסיבות חייו. הוא הרוח האנושית שקיימת בו"
התוכנית להכשרת מאמנים/ות בשיטת סאטיה היא ייחודית, מעמיקה ופורצת דרך, והתנאי הראשון להצלחתה הוא הטרנספורמציה שלנו בחיינו האישיים.
 
מניסיוננו, הדרך הטובה ביותר להכשרת מאמנים/ות בשיטת סאטיה היא באמצעות חוויית הגוף – היכרות עם התהליכים הרגשיים והמנטליים המעצבים אותנו, תוך הקניית מודלים מובנים ומתודולוגיה עתירת ניסיון.
 
כל אלה יוצרים שילוב מנצח:
הידע שתקבלו בתוכנית יהיה חלק מהותי ממי שאתם/ן, הלכה למעשה.
 
*הניסוח בלשון זכר להלן מכוון לשני המינים כאחד

תהליך הכשרת מאמנים בשיטת סאטיה

תהליך ההכשרה אצלנו הוא מהמעמיקים בארץ, ומעניק למשתתפיו מרחב עוטף ובטוח בדרכם להיות מאמנים טרנספורמטיביים.
 
38 מפגשים כיתתיים, בהנחיית נטאלי בן דוד ומנחים אורחים, מקנים למאמנים-לעתיד מודלים מוּבְנים, לצד מתודולוגיה מוכחת ועתירת ניסיון, שבאמצעותם יוכלו לעבוד בבטחה עם לקוחותיהם.
 
18 מפגשי אימון אישי עם מאמן בשיטת סאטיה מעבירים כל משתתף/ת תהליך אימון ייחודי, המאפשר לו/ה לחוות באופן אישי וממוקד את תהליך האימון הסאטי .
 
לימוד ותרגול בקבוצה קטנה עם מנטור בכיר בשיטת סאטיה.
 
תהליך סטאז' שבו כל משתתף מקבל 2–5 מתאמנים מבין חבריו למסלול. בשלב זה מתחילים לאמן הלכה למעשה בשיטת סאטיה, בליווי צמוד של מנטור בכיר.

מה נלמד בתוכנית המאמנים?

ספר הלימוד לתוכנית הכשרת מאמנים בשיטת סאטיה
ספרי הלימוד בתוכנית הכשרת מאמנים בשיטת סאטיה

מי מגיע אלינו?

מי שרוצה לשנות קריירה כדי לסייע לאנשים לחולל מפנה בחייהם, כמקצוע וכמקור פרנסה עיקרי.

מטפלים שמעוניינים לקבל כלים נוספים לתמיכה בעבודתם, בטיפול ובליווי של לקוחותיהם.

אנשי עסקים שהבינו כי עסק מצליח בנוי על תקשורת ויחסים מיטיבים – ומעוניינים לשפר ולשדרג את העסק שלהם.

מי שרואה התפתחות אישית כדרך חיים ורוצה לעבור תהליך טרנספורמטיבי ארוך ומשמעותי.

מתי ואיך אפשר להצטרף?

התוכנית להכשרת מאמנים נפתחת ב-19 ביוני 2024.

התוכנית בנויה משלבים שונים של התפתחות ולמידה – השלב הראשון מתחיל בנקודת המפנה האישית שלכם.

כתוב את הכותרת כאן

להתבונן ולשהות, להקשיב לגוף ולשחרר את האחיזה הרגשית – זו מהות העבודה הסאטית

 נטאלי בן דוד 

תנאי קבלה

תוכנית הההכשרה פתוחה בפני כל אדם המבקש להתפתח וללמוד את שיטת סאטיה כמקצוע וכדרך חיים. מתוך המחוייבות שלנו לוודא את התאמתך לתהליך, נדרש מכל משתתף את התנאים הבאים:

גל גולדנר

מאמנת בשיטת סאטיה

"הגעתי ללימודים אחרי שהתאמנתי בשיטת סאטיה. רציתי מאוד להמשיך ולהעמיק את התהליך ואת ההתפתחות האישית שלי. בנוסף, הייתי בשלב שבו חיפשתי את הייעוד והקריירה שלי, חששתי אז להגיד בגיל 23 שאני רוצה לאמן אבל תוך כדי הלימודים צברתי את הביטחון ואת האמונה שזה אפשרי עבורי. חווית לימוד בתוכנית המאמנים הייתה מעצימה ומרגשת. הבנתי שאני יכולה ללמוד דברים עמוקים וחשובים בדרכים יצירתיות וחדשות ששונות משיטות של בתי הספר. ההרצאות היו מרתקות והתרגילים החווייתיים לא אפשרו להיות רק צופה מהצד אלא לקחת חלק פעיל בשיעורים. התוכנית אפשרה לי קודם כל להכיר חלקים בתוכי שלא ידעתי על קיומם. למדתי תכנים מעשירים על איך שהעולם פועל ובנוסף עבדתי על כל תחומי חיי ועל מערכות יחסים. ולא פחות חשוב, קיבלתי כלים פרקטים שאפשרו לי להיות בעלת עסק מצליח שאני מאמינה בו ובתרומה שלו לעצמי ולאחרים."

אלון לוי

מאמן בשיטת סאטיה

"חוויית הלימוד הייתה מעשירה ועוצמתית. נהניתי ללמוד, להתפתח ולתרגל. הרגשתי שאני חווה טרנספורמציה בחיי תוך כדי הלימודים - אין ספור תובנות, גילויים וזוויות ראייה חדשות לחוות את חיי. זכיתי להכיר את עצמי באופן עמוק ומשמעותי. העמקתי את הקשר עם ההוויה שלי, עם התחושות שלי, עם הרגשות שלי, עם תפיסות העולם שלי, ולמדתי להקשיב לעצמי ולסובבים אותי בצורה נקייה ויוצאת דופן. התכנית אפשרה לי לנהל מערכות יחסים בצורה מיטיבה ואיכותית, והעניקה לי כלים לחיים של חופש, אחריות, אמת ושפע. בתכנית למדתי על הקשר בין הקשבה, אתיקה, צמיחה אישית וטרנספורמציה, ועל החשיבות של טיפוח חמלה, אהבה, כבוד, יושר וניקיון. האווירה בבית הספר העניקה לי תחושה של בית, של עוגן ושל נינוחות. הרגשתי שאני במקום הנכון עבורי. ונהניתי מכל רגע. התפעלתי מאופן הלמידה והגשת התוכן - לימוד מקצועי, פרקטי ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. בנוסף, כבר עם סיום תכנית המאמנים עסק האימון שלי צמח ופרח, בזכות הליווי המסור וההדרכה של נטאלי וצוות אימושיין, והיום אני מנהל עסק אימון מלא ומשגשג כבר למעלה מעשור. ללא ספק, תכנית המאמנים היא אחת מאבני הדרך המשמעותיות בחיי, ואני ממליץ עליה מכל הלב."

אירית כהן

מאמנת בשיטת סאטיה

"הגעתי לנקודת מפנה בצומת דרכים מקצועית בחיי דרך המלצה. החוויה הראשונית שהייתה לי עוד בערב המבוא הייתה שאני בבית - ההתפתחות האישית באופן שנטאלי הציגה - לחיות את החיים דרך ערכים של נינוחות, ניקיון, יושר וכבוד ביחסים - קסמה לי. וחשוב לציין שזה לאחר שנים של תהליך טיפולי אחר. מנקודת מפנה המשכתי למאמנים להמשך ההתפתחות האישית. קורס מאמנים הייתה עבורי חוויה מרגשת, נעימה, מקרבת לעצמי ויחד עם זאת מאתגרת, מעירה ומאירה למקומות שלא היו תמיד נוחים לי. חיי הושפעו בצורה משמעותית - בחופש שלי כאמא, כבת זוג, כבעלת עסק, ביחסיי עם כסף, בחופש שלי להתקרב לעצמי - לרגשותיי, תחושותיי, לרצון שלי וליכולת לבטא אותו בכל תחומיי חיי. תוך כדי הקורס נוצרה בי ההבנה שאני רוצה להיות מאמנת. עלתה בי התשוקה להביא את האפשרות לחופש לעולם. להיות גורם משמעותי בחיי אחרים ולהפחית את הסבל בחייהם."

ליטל נטע מור יוסף

מאמנת בשיטת סאטיה ומלוות אימהות יחידניות

"התכנית נתנה לי כלים שלא ניתן לאמוד את השווי שלהם. בזכות המפגש שלי עם הכלים הללו אני זוכה כל יום מחדש להופיע בעולם באופן מיטיב עד כמה שניתן, עבורי ועבור אחרים. אני זוכה לרפא פצעים, להכיר מנגנונים, לתת קול וביטוי לחלקים שהושתקו בילדות, להתקרב אליי לעומק, להיות בתקשורת איתי ולקחת אחריות על כל אספקט בחיים שלי. נהניתי ועודני נהנית להירשם כמעט לכל קורס אפשרי באימושיין, להקשיב, להתחבר, להיות חלק מקבוצה נפלאה של אנשים, בני אנוש ששואפים לעשות טוב ולפעול בניקיון ויושרה."

שי לניאדו

מאמן בשיטת סאטיה

"הגעתי לאימושיין עם רצון ללמוד, להתפתח, להעשיר את עצמי לאחר סיום לימודי קרימינולוגיה M.A. הלימוד היה חוויתי, מעניין מאוד, שמיעת סיפורים של חברים, שיתופים, עזרה הדדית, העמקה עצמית. קיבלתי המון ומקבל עדיין המון. מקום של הקשבה, תשומת לב, ריפוי, ראיית התפיסות, המחשבות, נשימה, שאילת שאלות, בדיקת ההוויות שלי, קולגות יקרים ואהובים, הרגשה של ביחד."

שלומית זקס

מאמנת בשיטת סאטיה, יחידים, זוגות ובני נוער

"הגעתי ללימודים מתוך סקרנות ועניין בתחום ההתפתחות האישית. חווית הלימוד הייתה מצוינת, מעשירה. חוויה יוצאת דופן. משנת חיים ממש. התוכנית היא שלמה ומלאה. בתום שנה של השתתפות בקורס מאמנים קיבלתי כלים והתחלתי לאמן. פתחתי עסק, עוסק קטן, פתחתי קליניקה. יש תמיכה מבית הספר אימושיין לאורך כל הדרך. קבוצות מנטורינג, ליווי של מנטורים בכירים בכל בעיה שמתעוררת. מעבר לעובדה שאימושיין הוא כתובת מקצועית מעולה, הוא גם בית. משפחה. יצרתי קשרים חדשים עמוקים ומשמעותיים מאוד עם עוד מאמנים בשיטת סאטיה דרך בית הספר וזה מאוד משמעותי. בעזרת תוכנית למאמנים ועוד קןרסים שלקחתי באימושיין עשיתי צעד מאוד משמעותי בחיי ועברתי מלהיות שכירה בתחום הבנקאות לעצמאית, בעלת קליניקה לאימון אישי בשיטת סאטיה."

עדן אהרון

מאמנת בשיטת סאטיה ובמאית

"הגעתי תוכנית המאמנים עם רצון להעמיק עוד מעבר להיותי מתאמנת בשיטת סאטיה. חווית הלימוד הייתה מאתגרת, מלמדת, מפרה ומשחררת עם חוויה של הגעתי הביתה. התוכנית אפשרה לי מפגשים מאתגרים עם עצמי, עם כאב ושחרור. שאלת שאלות, בלבול וערעור ממש כמו דקונסטרוקציה. קיבלתי קהילה של אנשים מיטיבים, אנושיים וקשובים כחברים לחיים. קיבלתי את האחריות על חיי ובחיי, החופש לדבר אותי, להיות בהירה, לנשום, להיות בתקשורת עם עצמי וכך עם העולם. אני יותר קשובה אלי ולכן אני גם רואה את ההשתקפות ביחסים קרובים ומיטיבים עם האנשים היקרים לי, משפחתי וחברי. אני מוקירה תודה על מה שיש. קיבלתי מקצוע שמביא את האיכויות שלי לידי ביטוי, את התרומה והערך שלי, מאיץ התפתחות ומאפשר לי לחיות בהלימה לחיי כמאמנת וכאדם. הקשר שלי עם הנשימה והתחושה - להיות נוכחת בידיעה שאני חיה את החיים שאני רוצה. "

מור ישפן

מאמנת בוגרים ונוער בשיטת סאטיה

"לקורס מאמנים הגעתי כדי לקבל כלים בעבודה עם נוער במצבי סיכון, אבל בעיקר הגעתי כי אני אוהבת את הדרך בה נטאלי מעבירה תכנים פילוסופים גבוהים באופן פשוט ונגיש. הייתי סקרנית ללמוד לעומק את השיטה שעשתה לי כל כך טוב בחיים ובעקבות זה גם בחיים של הסובבים אותי. עם הזמן זה קרה והבנתי שאני אוהבת לאמן ושזה הייעוד שלי, כיום אני מאמנת בוגרים ובני נוער בשיטת סאטיה- ומה שהכי מרגש אותי בעבודה זה לעשות עם מישהו ביחד את הדרך, שמישהו נותן לי מקום בעולם שלו וחושף את עצמו בפניי, ואני מאפשרת לו מרחב קשוב, אוהב ומרפא. בפן האישי אני מרגישה שיש לי חופש לעשות הכל, להגשים חלומות, להיות קשובה לעצמי ולרצונות שלי ולחלום בגדול"

רוני קנטור

יזמת-לב, מלווה אנשים, עסקים וקהילות בתהליכי התפתחות וצמיחה

"הגעתי לקורס המאמנים אחרי שנים של אימון בשיטת סאטיה. חווית הלמידה הייתה מעשירה, מרחיבת לב, מעמתת עם מקומות שמבקשים התפתחות וצמיחה בתוכי. התוכנית אפשרה לי לדייק את הצרכים שלי, למלא את ארגז הכלים שלי, להתפתח ולצמוח מתוך הקשבה וחמלה."

ירדן ברוך

מאמנת בשיטת סאטיה, בעלת סטודיו לתנועה ויוגה 'אודיאנה' בר"ג.

"הגעתי לאימושיין כדי לחוות התפתחות אישית ומקצועית. כל יום לימוד זה ממש לשתות בשקיקה כל מילה ומילה שנאמרת. לאפשר למילים לעוצמות הרגש שעולים, ולתחושות הגוף שמתהוות לחלחל ולהיספג עוד ועוד בגוף ובתודעה. יש את החיים שלפני אימושיין ויש את החיים שאחרי. ברמה האישית, למרות שעוד לפני הייתי אדם בהתפתחות זו הקפיצה הכי משמעותית, טרנספורמטיבית ומהירה שעשיתי. הרבה דברים חדשים ומשמעותיים קרו לי בחיי. ברמה המקצועית פשוט הפכתי להיות מאמנת סאטיה בכל רמ"ח איברי. אני לא מפסיקה ללמוד ממורי ומאמני סאטיה. זה פשוט עובד לי הן כמתאמנת והן כמאמנת. תודה."

קותי-ניר יקואל

יועץ עסקי בוגר מסלול המאמנים

"בחרתי ללמוד את שיטת סאטיה מכיוון שרציתי להמשיך להתפתח ולקבל כלים נוספים שיעזרו לי בתחום האישי והמקצועי, על מנת שאוכל לתת ערך נוסף ללקוחותי. למדתי טכניקות חדשות לאימון אנשים והשתדרגתי כמנטור וכאדם. הלימודים היו מעניינים, מהנים ומעצימים, ופגשתי בהם אנשים מדהימים. אני ממליץ בחם על שיטת סאטיה ועל קורס המאמנים לכל אדם שרוצה לשפר את חייו ואת חיי הסובבים אותו😊"

רותם קציר

מאמנת יזמים ומנכ"לים, מאמנת ארגונית

"לקורס מאמנים נכנסתי עם סקרנות גדולה ורצון להעמיק, אבל לא בהכרח לאמן בעצמי. תוך כדי הלימודים נוכחתי כמה ההקשבה העמוקה והמודלים שלמדנו יכולים לשנות חיים. ראיתי איך מערכות היחסים שלי עם הלקוחות שלי משתנות ומעמיקות בעקבות הכלים שצברתי. חווית הלימוד בתוכניות נעימה ונינוחה. יש משהו חם, קשוב, ואותנטי במפגשים – העדר שיפוטיות, סקרנות ונעימות. אין חוקים נוקשים, יש הכוונה והקשבה. מרגיש כמו בית. הלמידה היא קודם כל על עצמנו, ואז לומדים את אמנות ההקשבה, ומודלים להתבוננות וריפוי עבור אחרים. היום אני מאמנת בתוך ארגון וגם בקליניקה הפרטית שלי ואין דבר שהייתי מעדיפה לעשות בחיים. בזכות נטאלי והצוות אימון עבורי הוא ייעוד, ואין סוף ללימודים :)"

עלית ילון גביש

מאמנת בשיטת סאטיה

"הגעתי מתוך סקרנות לשיטת סאטיה וגיליתי חוויה יוצאת דופן, משנה חיים, התחברתי כשראיתי את הרצאת המבוא וידעתי שזה המקום שלי והמפתח שלי להתפתחות אינסופית. הקורס העצים את התחושה הזו. התוכנית אפשרה לי לפגוש את עצמי מחדש באופן שלא פגשתי לפני כן. קיבלתי שפה חדשה שאפשרה לי להכיר את עצמי לעומק מבלי להתבייש בחלקים השונים שלי, אלא יותר להסתקרן לגביהם עוד ועוד. התוכנית אפשרה לי ללמוד איך להיות ביחסים, באופן הרבה יותר רחב ומאפשר, ממה שהכרתי מקודם ובעיקר הבנתי לעומק מה זה אומר לחיות מתוך אחריות אישית. התוכנית אפשרה לי גם מקצוע יוצא דופן שמאפשר לי ללוות אנשים ולהכיר את עצמם ולהשתחרר ממה שכובל אותם, והיא אפשרה לי גם לחיות בזוגיות טובה ובשפע. ממליצה לכל אדם לעבור את התוכנית הזו."

הילה ברק-אפשטיין

בנקאות ואימון להתפתחות וצמיחה אישית

"חווית הלימוד מאתגרת מצד אחד, אולם מתגמלת, מעשירה ומעצימה מצד שני. התוכנית מאפשרת ברמה הפנימית והאישית לחוות מראה ענקית בעזרת האימון הפרטני ושאלות העולות במהלך האימונים. במהלך הלימוד מתאפשר למשתתפים להביט גם על חייו של האחר, תוך כדי סימולציות וניתוחן. זאת באמצעות מגוון כלים ייחודיים שהתוכנית מקנה הן ברמה התאורטית והן ברמה הפרקטית. למדנו בעזרת מתודות לימוד שונות כיצד להבחין בפערים ובפרדיגמות, להפריד בין הנושאים השונים שעולים, כיצד לזקק את השאלות ולהציגן, מהי חמלה, כיצד לפרק מושג, ועוד. אין ספק שהקורס הביא לטרנספורמציה משמעותית בחיי ולזיקוק מדויק של מי אני בוחרת להיות בחיים האלה. כל הטוב הזה נעשה, במקרה שלי, תחת משימות חיים שוטפות של בית ילדים, עבודה ומטלות להגשה של הקורס. נכון - קורס מאתגר, אבל אפשרי. לסיכום - אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלתי בחיי והייתי חוזרת על זה שוב ללא היסוס."

סיון בניסטי

מיקרוביולוגית מו"פ ומאמנת בשיטת סאטיה

"הגעתי מהמלצה שקיבלתי מקרובת משפחה לתכנית נקודת מפנה ומשם רק רציתי עוד. להבדיל מחוויות לימודים אחרות (אקדמאיות בעיקר), באימושיין- לא רק שהתיאורייה מהודקת ומוקפדת אלא שהלימוד הוא דרך ההשראה. באימושיין, לא רק למדתי על הוויה, אלא ממש חוויתי אותה דרך היחסים- הכרתי מופעים שונים של הוויות נעימות. השהות במרחב מקצועי, ישר, קשוב ואוהב- היא מדבקת. מעבר למקצוע נוסף, ומעבר למעגל חברים אישי ומקצועי, עשיר, עוטף ותומך, קיבלתי גם עוד עלייה ברמת החופש האישי שלי. שכללתי את מיומנות הקשב שלי, את תשומת הלב למה שקורה עכשיו, את הקשר עם תחושות הגוף שלי, ואת היכולת להתבונן בתגובות שלי עם פחות בהלה ועם יותר רכות. זה ניכר ביחסים משמעותיים בחיי, ובניהול זמן וכסף. תודה לצוות אימושיין, ולשיטת סאטיה."

מזמינים אותך לחולל מפנה בחיים שלך
ולשאול אותנו כל שאלה, להתייעץ וגם להסתקרן

כתוב את הכותרת כאן