סמינר האדם המיסטי

אם הנשימה שלכם היא מוזיקה, מה הייתם שומעים? (נטאלי בן דוד)

בהתבוננות לאחור, בוודאי תיזכרו ברגעים משמעותיים בחייכם, שבהם שיניתם נתיב או בחרתם בחירה מסוימת בעקבות קריאה פנימית חזקה.

הקריאה הזו באה מההדרכה הפנימית שלנו. אין לה הסבר הגיוני…

 והיא קוראת לכולנו: שנעלה על שביל הייעוד, שנלמד את השיעורים שבאנו ללמוד, שנרחיב את יכולות ההוויה שלנו, שנאיר את עצמנו, שנאיר את העולם ונתעורר.

about-circle
איך נדע שאנחנו מחוברים להדרכה הפנימית?

כשאנו מחוברים להדרכה הפנימית שלנו וחשים שאנחנו בדרך הנכונה, יש בנו תחושת ייעוד והרגשה שהחיים זורמים ויפים, למרות הקשיים. תחושות סיפוק, שלווה ושמחה נוכחות בחיינו ומזינות גם את פעולותינו היומיומיות במשמעות ובהשראה.

ההליכה בדרך הנכונה, תוך תחושת ייעוד, מתחילה בפְנִיוּת שלנו להיות בדיאלוג מַפרֶה עם ההדרכה הפנימית ולהקשיב לה.

ההשתתפות בסדנת "האדם המיסטי" צפויה להעניק ולשמר את משמעויות החיים המבורכות שתציבו לעצמכם. 

אמן, כן יהי רצון.

מה נלמד בסמינר?
מתי ואיך זה קורה?
בית הצנחן

רוקח 121 ר"ג

בקרוב יעלו תאריכים חדשים

3 ימים רצופים

ד'-ה'

18:00-9:30
ו' 13:30-9:00
₪1800

עד 4 תשלומים ללא ריבית

להצטרפות לסמינר
שאלות תשובות

כן, זה מתאים ואפשרי לכולם.

לכל אדם יש יכולת להתחבר להדרכה, בין שהיא פעילה ובין שהיא רדומה.

כל מי שרוצה לקבל כלים מעשיים לפיתוח האינטואיציה ולשילוב ההדרכה בחיי היום-יום.


יכולֶת לסמוך על המשאבים שיש לך, יכולת להתמודד עם ספקות, יכולת לראות מֵעבר למציאות המיידית.

לא, אין צורך בניסיון קודם. כחלק מהסמינר יתאפשר לכל אחת ואחד להתנסות בחיבור להדרכה הפנימית, גם אם זו הפעם הראשונה.

המלצות ושיתופים
אביטל לזר

"סמינר 'האדם המיסטי' היתה מתנה נפלאה שנתתי לעצמי. הרחבתי את הלמידה על השקט הפנימי שבּי, על הקשבה, על הסכמה ועל מוכנוּת לקבל מסרים. באתי עם סקרנות ורצון להתפתח, גם רוחנית. חוויתי התנסויות אישיות משמעותיות, וקיבלתי כלים שזמינים עבורי בכל עת, כמו דיוק השאלות שלי על עצמי, הגנוֹת, שהוּת בשקט הפנימי שלי. נטאלי והצוות העניקו את המתנה הזו בהמון אהבה, חמלה, רגישות ואכפתיות גדולה."

צחי גרוסמן

"אני מאמן בשיטת סאטיה יותר מעשר שנים. הגעתי לסדנת 'האדם המיסטי' מתוך רצון לקבל כלים רוחניים עבורי ועבור המתאמנים שלי.

החיבור לעולם הרוחני אִפשר לי מבט רחב וגבוה יותר על המסע המרתק ששמו החיים שלנו. העמקתי את החיבור עם ההדרכה הגבוהה שלי ושל המתאמנים שלי. למדתי כיצד לשאול שאלות המעוררות השראה ומאירות נקודות מבט חדשות. למדתי לקבל החלטות מרוֹבֶד הנשמה ולהיות ער למסרים שנקרים בדרכי.

פיתחתי יכולת להקשיב ולראות את מה שמֵעבר, לסמוך על היקום, על הבריאה ועל הדרך שנועדנו לעבור בה. קיבלתי כלים מעשיים כיצד להתחבר לתדר של תקשור וקבלת מסרים באופן יזום. פיתחתי יכולת ריפוי באמצעות תדרים אנרגטיים של עדינות וחמלה. למדתי ליצור הגנות ושמירה, עבורי ועבור אחרים.

הקורס היה מרתק, חווייתי, פרקטי וקל ליישום יומיומי. עבורי היתה זו חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה, שמהדהדת בי בכל רגע נתון. תודה רבה."

ארנית דר סגל

"בשלושת ימי הסדנה התהלכתי במרחב חדש, עצום – שזמין כל הזמן, אם ערים לו. נוכחתי לדעת כי לצד המציאות שמול עיני, כפי שאני רואה אותה, יש אפשרות להחליף מסך – לעבור ערוץ ולראות עוד, מעבר לגבולות שחשבתי שהם "אני", מעבר למה שמשמש אותי כאן ועכשיו.

המעבר דרך וילון-האור הזה היה בשבילי כמו לראות מה מתרחש מאחורי גבי, בלי להסיט את המבט. דלת קסמים נפתחה בפניי, ודרכּה התרגשתי לגלות נוף צלול ואור בהיר.

התנסוּת בהצבת שאלות באופן חד וברור הבהירה לי במדויק מה אני מבקשת. זה כלי נהדר לתמצות הרצון – להבין במדויק מה אני רוצה לדעת ועל מה אני רוצה להתבונן."

מזמינים אותך לחולל מפנה בחיים שלך
ולשאול אותנו כל שאלה, להתייעץ וגם להסתקרן